PL ENG

 
Wyszukaj Ofertę:
Katowice, Baildona 66

Szczegóły:

Lokalizacja:
Katowice
Rodzaj nieruchomości:
Biura
Powierzchnia:
11 000 m2
Przeznaczenie:
biuro, handel, usługi
Strona www:

Zainteresowała Cię oferta - kliknij i napisz do Nas

...
Lub zadzwoń

500 788 500

Opis:

W centrum miasta powstał nowoczesny biurowiec z przeszkleniami typu porte-fenetre na parterze budynku. Obiekt znajduje się w pobliżu dróg szybkiego ruchu (A4 i DTŚ). W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, Dworzec PKP. Na teren inwestycji dojazd od ulic: Gliwickiej, Chorzowskiej, Brackiej oraz Żelaznej.

W ofercie wynajmu - biura o łącznej powierzchni 11000 m2, które można zagospodarować jako powierzchnia open space lub wydzielone mniejsze boksy. W biurowcu zaplanowano zabudowę kilku niezależnych układów wentylacji mechanicznej z regeneracyjnym wymiennikiem odzysku ciepła i wilgoci. W każdym systemie zbudowane nagrzewnice wtórne wodne lub freonowe pompy ciepła. Standard wykończenia biurowca: okablowanie strukturalne kategorii 6a U/FTP, stolarka okienna z wkładami trójszybowymi o współczynniku przenikania K=0,5 i o podwyższonych parametrach dźwiękoszczelności, posadzki granitowe oraz wykładzina dywanowa, podwieszane sufity oraz ściany malowane farbą akrylową.

Na terenie obiektu jest recepcja ze stanowiskiem monitoringu. Obiekt będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych (windy, podjazdy). Przy obiekcie jest parking z 300-500 miejscami parkingowymi.

Informacje o obiekcie:

Powierzchnia użytkowa:
11 000 m2

Odległości:

- autostrada A4: 2 km
- DTŚ: 0,5 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice: 25 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków: 60 km