PL ENG

 
Wyszukaj Ofertę:
Katowice, Bażantów

Szczegóły:

Lokalizacja:
Katowice
Rodzaj nieruchomości:
Domy i mieszkania
Typ transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia:
od: 33,00 m2 do: 91,00 m2
Przeznaczenie:
mieszkanie
Strona www:

Zainteresowała Cię oferta - kliknij i napisz do Nas

...
Lub zadzwoń

888 888 188

Opis:

„Park Bażantów” to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, powstająca w południowej części Katowic, przy ulicy Bażantów w Piotrowicach. „Park Bażantów” to miejsce pełne zieleni, idealne zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku. W niedalekim sąsiedztwie dostępna jest pełna infrastruktura usługowa, taka jak: przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele innych. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta oraz miastami ościennymi Aglomeracji.

W ramach budowy osiedla powstanie pięć pięciokondygnacyjnych, nowoczesnych obiektów wielorodzinnych z podziemnymi garażami. W ramach pierwszego etapu realizacji osiedla zaplanowano budowę dwóch domów wielorodzinnych, znajdujących się w południowej części planowanego osiedla oraz infrastruktury towarzyszącej, to znaczy: drogi dojazdowej, ciągów pieszo-jezdnych, chodników, strefy parkingowej wokół osiedla miejsc postojowych.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddane łącznie 246 starannie zaplanowanych mieszkań  o powierzchni od 33 mkw do 91 mkw. Będą tu zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3-, 4-pokojowe. Każde z nich będzie posiadało taras, mieszkania parterowe ogródki. Na ostatniej kondygnacji zaplanowano budowę  komfortowych apartamentów z przestronnymi tarasami. Każde mieszkanie  posiada funkcjonalny układ, ułatwiający aranżację przestrzeni według indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, istnieje możliwość łączenia mieszkań celem zwiększenia powierzchni.

W części podziemnej budynków  znajdują się: podziemny parking oraz komórki lokatorskie. Znajdujące się w budynkach windy cichobieżne zjeżdżają do poziomu garażu podziemnego.

Domy wielorodzinne będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych – wejście do budynku zostało usytuowane z poziomu otaczającego terenu. Naprzeciw wejścia będą znajdowały się miejsca postojowe ze specjalnym oznakowaniem. Ponadto aranżacja mieszkania (w tym łazienek) pozwala na dostosowanie ich do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

Z myślą o mieszkańcach „Parku Bażantów” sukcesywnie będziemy rozwijać infrastrukturę. Na terenie powstającego osiedla będzie znajdował się dziedziniec z elementami małej architektury oraz zaaranżowaną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Informacje o obiekcie:

Powierzchnia mieszkań:
33,00 m2 - 91,00 m2
Winda:
Tak
Media:
Tak
Ilość kondygnacji:
5
Parking:
tak
Podjazd dla niepełnosprawnych:
Tak

Instalacje:

  • Elektryczna
  • Wodociągowa
  • Wodnokanalizacyjna
  • Kanalizacyjna
  • Telefoniczna
  • Internetowa
  • Teleinformatyczna
  • Telekomunikacyjna
  • Wentylacyjna
  • Ogrzewanie