PL ENG

 
Wyszukaj Ofertę:
Katowice, Baildona 66

Szczegóły:

Lokalizacja:
Katowice
Rodzaj nieruchomości:
Biura
Typ transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia:
11 000 m2
Przeznaczenie:
biuro, handel, usługi
Strona www:

Zainteresowała Cię oferta - kliknij i napisz do Nas

...
Lub zadzwoń

500 788 500

Koncepcja rozbudowy:

Opis:

W ofercie sprzedaży oferujemy nowo powstający biurowiec. Niekwestionowanym atutem lokalizacji jest łatwa dostępność do najważniejszych arterii komunikacyjnych Śląska – autostrada A4, DTŚ – łączących Katowice z pozostałymi miastami Aglomeracji. W bezpośrednim sąsiedztwie biurowca znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Dojazd do biurowca – ulicami: Gliwicką, Bracką, Żelazną oraz Chorzowską.

Biurowiec ma około 11000m2 powierzchni biurowej, którą można zagospodarować jako powierzchnię open space lub podzielić na boksy i pomieszczenia biurowe. Ponadto znajduje się tu zaplecze socjalne, sale konferencyjne.

Standard wykończenia obiektu obejmuje między innymi: zabudowę niezależnych układów wentylacji mechanicznej z możliwością odzysku ciepła i wilgoci, okablowanie strukturalne kategorii 6a U/FTP, stolarkę okienną z wkładami trójszybowymi o współczynniku przenikania K=0,5 i o podwyższonych parametrach dźwiękoszczelności.

Na parterze zaprojektowano duże przeszklenia co sprawia, że budynek staje się bardziej przestronny. Wydzielono tu strefę recepcji ze stanowiskiem dozoru i monitoringu. Obiekt przystosowani dla osób niepełnosprawnych. Przy obiekcie parking z 300-500 miejscami parkingowymi.

Informacje o obiekcie:

Powierzchnia użytkowa:
11 000 m2

Odległości:

- autostrada A4: 2 km
- DTŚ: 0,5 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice: 25 km
- Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków: 60 km