PL ENG

 
Wyszukaj Ofertę:
Katowice, Opolska 22

Szczegóły:

Lokalizacja:
Katowice
Rodzaj nieruchomości:
Biura
Typ transakcji:
Sprzedaż
Powierzchnia:
20 577,00 m2
Przeznaczenie:
handel, biuro, usługi
Strona www:

Zainteresowała Cię oferta - kliknij i napisz do Nas

...
Lub zadzwoń

500 788 500

Opis:

Centrum Biznesowe OPOLSKA 22 znajduje się w centrum Katowic. W ofercie wynajmu posiadamy powierzchnie biurowe o wysokim standardzie. Na terenie obiektu znajdują się również sale szkoleniowe mogące pomieścić nawet 180 osób, lokale gastronomiczne z cateringiem, powierzchnie magazynowo – archiwalne.

Centrum Biznesowe OPOLSKA 22 posiada trzy windy, podwójne zasilanie w energię elektryczną (niezależne trafo), linie telefoniczne (centrala ISDN), sztywne symetryczne łącze internetowe. Usunięto bariery architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Recepcja budynku czynna jest całą dobę oraz posiada stanowisko dozoru i monitoringu wizyjnego.

W ofercie posiadamy powierzchnię biurową w postaci aneksów biurowych o powierzchni od 20 m2 do 3000 m2, 360 miejsc parkingowych – trzy parkingi są monitorowane. W bezpośrednim sąsiedztwie Kompleksu jest również dodatkowo około 100 miejsc parkingowych nieobjętych strefą płatnego parkowania dla gości i pracowników.

Całość położona w centralnej części miasta z dobrym dostępem do głównych śląskich arterii komunikacyjnych (DTŚ, A4), jak również przystanków komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się również placówki państwowe, zdrowotne, oświatowe, kulturalne, centra handlowe.

Informacje o obiekcie:

Powierzchnia gruntu:
1,2318 ha
Powierzchnia użytkowa budynku:

20 577 m2

Odległości:

- Silesia City Center: 0.8 km
- Dworzec PKP: 0.5 km
- Drogowa Trasa Średnicowa: 0.4 km
- autostrada A4: 1 km